KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Carborundumetsning 15229349
nr 1522 9349
Bernard Alligand
(f. 1953), Frankrike
Carborundumetsning, Signerad, numrerad 17/35. Bladets mått: 57x25 cm, yttermått inklusive ram: 66x33 cm
Bernard Alligand, fransk bildkonstnär född 1953.
Utrop:
600 kr
Såld:
500 kr
måndag 20 februari 2023
kl 19:36:32
100 kr
150 kr
250 kr
300 kr (Budbetjänt)
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
450 kr